تازه ترین اخبار و رویدادهای اداره کل

اخبار و رویدادهای شهرستان ها

 
 
 

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب از برگزاری چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان در سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، محمد درویشی؛ کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب گزارشی در خصوص کتاب و توزیع آن در مساجد از طریق روحانیون مستقر ارائه کرد.

وی همچنین به برگزاری مسابقه قرآنی قرآن در خانه و توزیع 700 جلد از این کتابها در بین خانه های قرآنی روستایی و موسسه قرآنی محمد رسول الله(ص) شهرستان خنداب و به آثار مثبت این مسابقه از جمله افزایش تعداد قاریان و حافظان قرآن کریم در شهرستان خنداب اشاره و برای حضار در جلسه تشریح کردند.

درویشی در ادامه فضای مجازی تبیان؛ وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی را فضایی مطمئن در جهت رفع نیازهای علمی ، فرهنگی ، دینی و اخلاقی دانست و اظهار امیدواری کرد ایران عزیز و اسلامی ما بتواند با رهنمودهای مقام معظم رهبری  جایگاه اصلی و شایسته خود را از نظر تولید علم ودانش و همچنین قدرت نرم افزاری در جهان پیدا کند و دیگر شاهد ظلم و ستم و زورگویی ابرقدرت های فاسد به خاطر نداشتن فاکتورهای قدرت از جمله علم نباشیم.

 

   

 

 

مقالات

 
 
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

                      

                      حجت الاسلام صفر قربانپور

              مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
 
 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 54

بازدید های دیروز 594

بازدید های این هفته 648

بازدید های این ماه 12180

مجموع بازدید ها 1095466

لینک های تصویری

 

خانه های عالم

سایت به سایر زبان ها

Tebyan Markazi in English Language تبيان المركزي في اللغة العربية Tebyan Markazi en Lengua Española Tebyan Markazi en langue française Tebyan Markazi in Deutsch als Fremdsprache تبیان مرکزی به زبان اردواستان مرکزی در یک نگاه

جستجو در سایت

مطلب روز

 

                همه دعوتید

ورود اعضاء

معرفی کتاب

به كوشش: دکتر مصطفی غفاری

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

موضوع كتاب: سیاست
موضوع كتاب: تاریخ
نوبت چاپ: اول
تاریخ چاپ: زمستان ۱۳۹۷