تازه ترین اخبار و رویدادهای اداره کل

اخبار و رویدادهای شهرستان ها

 
 
 

حجت‌الاسلام سید جعفرعباسی گفت: فعالیت‌های تبلیغی مبلغان اگر با مخاطب شناسی همراه باشد موجب می‌شود مردم با وظایف و محدوده احکام شرعی بهتر آشنا شوند.


 


سیدجعفر عباسی؛ روحانی مستقر روستای جوشیروان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام سید جعفر عباسی؛ روحانی مستقر روستای جوشیروان، از توابع بخش مرکزی شهرستان خنداب در مصاحبه ای با رابط خبری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب اظهار کرد: روحانیون مستقر نقش مهمی در توسعه و ترویج مسائل فرهنگی بین روستاییان و مناطق محروم دارند.
وی افزود: فعالیت‌های تبلیغی مبلغان اگر با مخاطب شناسی همراه باشد موجب می‌شود مردم با وظایف و محدوده احکام شرعی بهتر آشنا شوند و با ظرفیت‌سازی و تقویت برنامه‌های مشارکتی برای رفع یا کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدام کنند.
روحانی مستقر روستای جوشیروان با بیان این مطلب که حضور روحانی مستقر در روستا‌ها مهمترین پایگاه تبلیغی و ترویجی و بازوان توانای فرهنگی و منادیان دینی در روستاها است افزود: طرح استقرار روحانی در روستاها از موفق‌ترین طرح‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.
حجت‌الاسلام عباسی ادامه داد: هر روحانی مستقر یک سازمان تبلیغات اسلامی در بعد کوچک است و نقش بسزایی در تبیین و ابلاغ رسالت‌های سازمان در حوزه فعالیت خود ایفا می‌کند.
وی با اشاره به اهمیت نقش روحانیون در زندگی فردی و اجتماعی اظهارکرد: معاشرت و ارتباط روحانی با مردم در ارتقاء فرهنگ دینی،زندگی اجتماعی،ایجاد و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی تأثیر بسزایی دارد.

 

مقالات

 
 
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

                      

                      حجت الاسلام صفر قربانپور

              مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

 
 
 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 28

بازدید های دیروز 594

بازدید های این هفته 622

بازدید های این ماه 12154

مجموع بازدید ها 1095440

لینک های تصویری

 

خانه های عالم

سایت به سایر زبان ها

Tebyan Markazi in English Language تبيان المركزي في اللغة العربية Tebyan Markazi en Lengua Española Tebyan Markazi en langue française Tebyan Markazi in Deutsch als Fremdsprache تبیان مرکزی به زبان اردواستان مرکزی در یک نگاه

جستجو در سایت

مطلب روز

 

                همه دعوتید

ورود اعضاء

معرفی کتاب

به كوشش: دکتر مصطفی غفاری

ناشر:انتشارات انقلاب اسلامی

موضوع كتاب: سیاست
موضوع كتاب: تاریخ
نوبت چاپ: اول
تاریخ چاپ: زمستان ۱۳۹۷